Võistlused 2019

SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE KALENDER 2019
Kuu, päev, võistluse nimetus, linn, riik

Jaanuar 26 Alfa 2019 – 2018-2019 SSS III etapp Tallinn EST
26 EM – sisesõudmine Kopenhagen DEN
Veebruar 9 Jooksutest 3000m, kang 240kg Pärnu EST
17 Tartu maraton Otepää EST
24 MM – Sisesõudmine Long Beach USA
Märts 2 Eesti MV C2, 2000m Jüri CRO
9-10 Treenerite seminar Tallinn EST
Aprill 13-14 Croatia Open Zagreb CRO
26-28 Season Open Regatta (FISA regional program) Trakai LTU
27-28 Emajõe KV Tartu EST
28 Ülikoolide kaheksapaatide matš Tartu EST
Mai 1-3 Koondiste katsevõistlused Viljandi EST
10-12 MK I etapp Plovdiv BUL
18-19 Noorte (U19) EM Essen GER
25 Eesti KV Viljandi EST
26 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused ? Pärnu EST
31-02 Suur Moskva regatt Moskva RUS
31-02 EM Luzern SUI
Juuni 8 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn EST
9 Harku järve regatt Tallinn EST
21-23 MK II etapp Poznan POL
28-30 Merevaigust Aer Trakai LTU
Juuli 12-14 MK III etapp Rotterdam NED
13 Viljandi paadimees Viljandi EST
24-28 U23 MM Sarasota USA
27 Pärnumaa MV Pärnu EST
28 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu EST
August 3-4 Eesti MV ja veteranide MV Viljandi EST
7-11 Noorte (U19) MM Tokyo JAP
9-10 Balti MV Jurmala LAT
11 Kalevi MV Pärnu EST
17-18 Eesti U23 ja U19 MV Viljandi EST
22 Kutseeksami dokumentide esitamise tähtaeg Online
25-31 MM Linz AUT
September 2 Jüri Jaansoni kahesilla jooks Pärnu EST
4-7 EUSA Championship (Euroopa ülikoolide MV) Jonköping SWE
7-8 U23 EM Ioannina GRE
11-15 World Masters Regatta Velence HUN
? Tartu MV Tartu EST
14 Emajõe maraton Tartu EST
19 Sõudetreenerite kutseeksam Tartu EST
28-29 Baltic Cup (U18) Viljandi EST
Oktoober 5 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST
Tänuõhtu + veehooaja lõpupidu Tartu EST
12-13 Väikeste paatide regatt Tartu EST
26-27 Sisesõude maraton Virtuaalne EST
31-03 World Rowing Coastal Championship Honk Kong HKG
November 2 Märt Lelle mälestuseks jooksukross Pärnu EST
23 Eesti MV C2 6000m – 2019-2020 SSS I etapp ? EST
30-01 Treenerite seminar Tallinn EST
Detsember 14 Pärnumaa LMV C2 – 2019-2020 SSS II etapp Pärnu EST