EMT sarja II etapp

Laupäeval, 13.12.2014 toimunud Pärnumaa lahtised meistrivõistlused tõid Viljandi Sõudeklubile palju kõrgeid kohti.

EMT Sisesõudesarja II etapil, mis oli ka ühtlasi Pärnumaa ja SK Kalevi lahtised MV, startis 27 viljandlast.
Nagu sai eelmise etapi lõppedes Viljandis lubatud, tuli medaleid juurde. Meie saagiks jäi neli kuld-, viis hõbe – ja üks pronksmedal.
Esimese koha saavutas poiste d-klassis Rainer Oras, tütarlaste b-klassis Kärolyn Mäesaar, poiste b-klassis Joonas Toom ja naisveteranide hulgas Linda Meiesaar.
Hõbemedali said kaela, poiste d-klassis Hannes Arumäe, tütarlaste c-klassis Laura Stina Kivistik, poiste c-klassis Handreas Karl Kivistik, meeste kergekaalus Kermo Randmäe ja meeste klassis Kaspar Taimsoo.
Kolmandale kohale tuli naiste klassis Krete Koovit. Krete Koovit ja Erli Mat sõitsid kogu 1000 m distantsi sekund-sekundis. Sel korral pani oma paremuse viimastel meetritel maksma Krete.
Rõõmu teeb eriti see et nii d-,c-, kui b-klassis on tulemas täiesti arvestatav järelkasv. Paljud sportlased sõitsid ennast finaali ja lõpetasid sõidu oma rekordite parandamisega.

Järgmine III etapp toimub juba Jaanuaris Tallinnas. Rahvusvahelisel sisesõudevõistlusel Alfa on siis juba stardis ka Läti ja Leedu tugevamad noorsõudjad.


Lähemalt ja täpsemalt saad lugeda sõudeliidu kodulehelt ning pilte vaadata seal asuvast albumist.